BRANŻE
ID:232080

Automatyk utrzymania ruchu (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: AUR/POM/0417
Kościerzyna

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • utrzymanie właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • bieżące diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • wykonywanie działań prewencyjnych zgodnie z harmonogramami,
  • serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem automatycznym i elektrycznym,
  • wdrażanie rozwiązań podnoszących dostępność maszyn i urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka, mechanika i budowa maszyn),
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu energetyki, automatyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie uznaniowe, dodatek za pracę w trybie zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • rozbudowany pakiet socjalny, m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do wyjazdów/wycieczek dla pracowników i ich dzieci, paczki i bony świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • oferta dotyczy pracy stałej.