BRANŻE
ID:236808

Asystentka - Praca na stałe

Firma: M&M

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Data publikacji: 2017-11-08

Branża: Inne, Bankowość / Finanse, Organizacja / Zarządzanie, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 1500 do 3500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Firma z branży finansowej zatrudni osobę na stanowisko Asystentki. Praca na stałe.

Opis stanowiska:

Osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za zarządzanie biurem i dbanie o komfort pracy całego zespołu, za co będzie również odpowiednio premiowana.

Oczekujemy:

Wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Znajomość programów pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oczekujemy otwartej głowy i kreatywności. Żaden pomysł nie jest zły, tylko może być niedoprecyzowany.
Dodatkowo oczekujemy sumienności i umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Oferujemy:

  •      Pracę na pełen etat
  •          Pracę w miłej atmosferze
  •      Niezbędne narzędzia do pracy
  •      Możliwości zarob