BRANŻE
ID:231662

Asystent w dziale logistyki

Numer referencyjny: ADL/02/2017

Opis firmy:

Reynaers Aluminium to czołowy europejski producent systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych. Proponujemy rozwiązania najwyższej jakości, spełniające wymogi dotyczące komfortu, bezpieczeństwa, stylu oraz energooszczędności.

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i archiwizacja dokumentacji zamówieniowej
  • przygotowywanie raportów w Excelu
  • obsługa programu do gospodarki magazynowej
  • wystawianie zleceń produkcyjnych

Oczekujemy:

  • student/-ka studiów dziennych lub zaocznych
  • dyspozycyjność 20 godzin tygodniowo
  • zainteresowanie szeroko pojętą logistyką
  • zaangażowanie i entuzjazm do zdobywania doświadczenia
  • umiejętność pracy zespołowej
  • obsługę komputera na poziomie min. dobrym w tym znajomości pakietu MS Office
  • mile widziany język angielski

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania
  • zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie logistyki
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do zajęć na uczelni