BRANŻE
ID:210108

Asystent/ka w dziale eksportu z językiem angielskim i/lub niemieckim

Opis firmy:

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 4,7 mld zł przychodów w 2013 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Asystent/ka działu eksportu z językiem angielskim i/lub niemieckim

Miejsce pracy: Zamienie pomiędzy Warszawą a Piasecznem, Centrala Firmy - 30 minut z metra Wilanowska

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów i zapytań w języku angielskim i niemieckim
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • wsparcie bieżących zadań działu w tym w realizacji zamówień do klientów zagranicznych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dbanie o prawidłową komunikację między firmą a klientem
  • wysyłanie korespondencji mailowej i zwykłej
  • tłumaczenia

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca codzienny kontakt z klientami z zagranicy
  • dobra znajomość aplikacji MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży eksportowej

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
  • kontakt z produktami najnowszej technologii
  • szkolenie wdrożeniowe
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do pakietu benefitów