BRANŻE
ID:229574

Asystent działu systemów magazynowych (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: A/01
Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • sporządzanie ofert na zakup regałów magazynowych (przygotowywanie kalkulacji oraz kreślenie rysunków),
  • koordynowanie i organizację montaży regałów magazynowych,
  • kontrola zamówień wychodzących i potwierdzeń przychodzących do/z fabryki,
  • sporządzanie dokumentacji podwykonawczej,
  • aktywny udział w codziennych pracach działu systemów magazynowych.
Wymagania:
  • znajomości obsługi programu AutoCad,
  • wykształcenia średniego lub wyższego, mile widziane techniczne,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • doskonałej organizacji miejsca i czasu pracy oraz łatwości w nawiązywaniu
  • kontaktów,
  • bardzo dobrej komunikatywności, wysokiego poziomu energii i zapału do pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (Word, Excel, Outlook).
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w stałych godzinach 8-16,
  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku,
  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, Multikafeteria i wiele innych).