BRANŻE
ID:218833

Asystent Działu Szkoleń

Firma: LPP SA

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Pruszcz Gdański

Data publikacji: 2015-07-31

Branża: Inne, Szkolenia / Edukacja, Administracja biurowa, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Dzięki sieci ponad 1500 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla 18 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Opis stanowiska:

  • Pomoc w kompleksowej organizacji szkoleń polskich i zagranicznych,
  • Współprowadzenie szkoleń,
  • Prowadzenie kalendarza Trenerów,
  • Koordynacja Platformy Szkoleniowej LPP,
  • Tworzenie ankiet poszkoleniowych,
  • Pomoc w bieżących pracach działu.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub V rok studiów (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane,
  • Zainteresowanie obszarem organizacji szkoleń oraz ZZL,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa,
  • Samodzielność.

OFERUJEMY:
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,
  • Zakupy w salonach brandów LPP na preferencyjnych warunkach.