BRANŻE
ID:225586

Asystent/ka działu

Opis firmy:

Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nabyć ciekawe doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

ACTION SA, dominująca spółka Grupy Kapitałowej ACTION i lider branży IT, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje:

Miejsce pracy:  Zamienie k.Warszawy-Piaseczna, dojazd z metra Wilanowska 30 min

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz statystycznych dotyczących wyników, produktów, klientów
  • Telefoniczna obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie udzielania podstawowych informacji o produktach i usługach
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Aktualizacje danych w systemie
  • Wsparcie bieżących zadań działu oraz prowadzenie administracji działu
  • Drobne tłumaczenia
Wymagania:
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel umożliwiająca codzienne sprawne tworzenie raportów - warunek konieczny
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na korespondencję z klientami
  • Mile widziane zainteresowanie lub znajomość branżą IT/GSM/AGD/RTV
  • Komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
  • Kontakt z produktami najnowszej technologii
  • szkolenie wdrożeniowe
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego w tym awansu pionowego i poziomego w strukturach grupy kapitałowej
  • dostęp do pakietu benefitów