BRANŻE
ID:232541

Asystent ds. Księgowych

Numer referencyjny: AS/04/2016

Firma: Altaria Services Sp.z o.o.

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Banino

Data publikacji: 2017-04-28

Branża: Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 20

Opis firmy:

Altaria Services Sp.z o.o. jest kontraktowym producentem elektroniki świadczącym usługi na całym świecie. Firma została utworzona w 2007 roku przez szwedzkiego inwestora. Łączymy dobre praktyki zaczerpnięte z polskich i szwedzkich doświadczeń. Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem ambitnych i zaangażowanych ludzi.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

Do zadań Asystenta ds. Księgowych będzie należała pomoc i aktywny udział w bieżących zadaniach z zakresu księgowości. Pracownik będzie odpowiedzialny przede wszystkim za weryfikację i dekretację dokumentów.

Oczekujemy:

  • Dokładność i staranność w wykonywaniu działań
  • Znajomość obsługi programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana praktyka na zbliżonym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pół etatu na podstawie umowy zlecenie
  •  Odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • Elastyczne, samodzielnie ustalane godziny pracy (20 godz. tygodniowo)
  • Dobrą atmosferę