BRANŻE
ID:218718

Ankieter telefoniczny - Praca zdalna

Opis firmy:

TNS Polska to wiodąca i najbardziej doświadczona firma na polskim rynku w dziedzinie custom research. Z usług agencji korzystają setki firm i instytucji, m.in 78 ze 100 największych reklamodawców w Polsce. Pracuje dla nich zespół ponad 200 ekspertów w dziedzinie badań marketingowych i doradztwa. Misją TNS Polska jest

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydatów do współpracy przy realizacji badań CATI (ang. Computer Assisted Telephone Interview - czyli wspomagany komputerowo wywiad telefoniczny) jako

Ankieter CATI @ Home

Miejsce pracy: w miejscu zamieszkania (cała Polska)

Celem stanowiska jest realizowanie u siebie w domu ankiet telefonicznych - w ramach projektów badawczych prowadzonych dla naszych Klientów.

Oczekujemy:

Wymagania:
  • dobra dykcja oraz wysoka kultura osobista
  • sprawna obsługa komputera (biegłe pisanie na klawiaturze)
  • co najmniej średnie wykształcenie
  • dokładność  i terminowość w realizacji zleceń

Wymagania techniczne:
  • komputer stacjonarny lub laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Microsoft Windows XP lub wyższym
  • stały dostęp do internetu przez „sztywne łącze” o szybkości min 1MB (nie jest dopuszczalny internet radiowy lub od operatorów telefonii komórkowej; dostęp do internetu musi być realizowany przez kabel doprowadzony bezpośrednio do lokalu, natomiast w samym lokalu może znajdować się router Wi-Fi)
  • przeglądarka internetowa Internet Explorer 7.0 lub wyższa wersja
  • słuchawki nagłowne z mikrofonem umożliwiające swobodną rozmowę i swobodne pisanie na klawiaturze

Oferujemy:

Oferujemy:
  • szkolenie wstępne w Warszawie lub Poznaniu
  • współpracę przy realizacji wywiadów telefonicznych
  • elastyczny czas wykonywania zleceń w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie godzinowe – stawka uzależniona od liczby realizowanych wywiadów
  • umowę o dzieło