BRANŻE
ID:216917

Angielski SEO copywriter

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Copywriter

Miejsce pracy: woj. lubuskie

Data publikacji: 2015-04-14

Branża: Media / Sztuka / Rozrywka

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis stanowiska:

SEO-copywriter zajmuje się tworzeniem tekstów na potrzeby pozycjonowania stron internetowych.

Jest to praca zdalna, wykonywana we własnym w domu, w godzinach dowolnych. Rozliczenie na podstawie wykonanych tekstów, wypłata raz w miesiącu po osiągnięciu pułapu minimum 200 zł. Jeśli w danym miesiącu osoba nie przekroczyła tego pułapu, zarobione pieniądze przechodzą na następny miesiąc. Spowodowane jest to formą rozliczenia – umowy o dzieło poniżej 200 zł rozliczane są ryczałtem co powoduje mniejsze wypłaty netto dla pisarzy.

Pisarz sam wybiera tematy na jakie chce pisać teksty na specjalnym panelu, który jednocześnie podlicza zarobione pieniądze. Przelewy realizowane są drogą internetową na wskazane przez pisarza konto.

Przed rozpoczęciem współpracy prosimy o wysłanie przykładowych prac - mogą być w formacie pdf, lub nawet linki do opublikowanych tekstów. Wysłane prace nie zostaną przez nas nigdzie wykorzystane, chcemy jedynie sprawdzić warsztat.

Aktualnie poszukujemy osób piszących w języku angielskim.

Oczekujemy:

  • Terminowość

  • Lekkość pisania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie.

  • Uczciwość, teksty są sprawdzane specjalnym oprogramowaniem pod względem unikalności. Pisarze są instruowani jak nie robić duplikatów i czym jest duplikat (jeśli nie wiedzą co to znaczy).

Oferujemy:

  • praca w dowolnych godzinach

  • możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach pracy (płacimy za wykonaną pracę, a mimo to chętny pisarz otrzymuje od nas zaświadczenie o odbytych praktykach jako redaktor tekstów)

Wynagrodzenie:

- 4-5 zł/1000 brutto