BRANŻE

VikingCo Poland sp. z o.o.

53-601 Wrocław
Tęczowa 13/210
(za budynkiem Tęczowa 11)
tel. +48717070254

Mobile Vikings to operator telefonii komórkowej.  Od trzech lat podbijamy polski rynek najlepszą ofertą  na kartę. Działamy na sieci Play. A naszym Vikingom oferujemy internet który nie przepada, wolność wyboru i najlepszą obsługę. Jeżeli chcesz zostać prawdziwym Help Desk Hero, dołącz do nas.

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa zapytań e-mail od Użytkowników oraz połączeń przychodzących w j. polskim i angielskim
  • Sprzedaż i promocja produktów drogą mailową i przez telefon (połączenia wychodzące)
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Obsługa portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
  • Udział w organizowaniu imprez okolicznościowych, konkursów i konferencji
  • Współpraca z II i III linią wsparcia partnera infrastrukturalnego

Pasujesz do nas, jeśli spełniasz następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku lub w salonie sprzedaży
  • Dobra znajomość mediów społecznościowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Zorientowanie w branży telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w komunikacji werbalnej i w redagowaniu
  • Entuzjazm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, praca w systemie zmianowym, w tym home office

Teraz nasza kolej – jeśli powyższe nie stanowi dla Ciebie tajemnic, możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Multisport i darmowe doładowania
  • Umowę o pracę i elastyczny grafik pracy
  • Odpowiedni sprzęt, biuro zlokalizowane w centrum Wrocławia
  • Świetną atmosferę oraz pracę w młodym zespole bez korporacyjnych metod

 Kontakt:

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko, wyślij swoje CV na jobs@mobilevikings.pl.