BRANŻE

APT Fenix Poland S.A.

22-100 Chełm
LWOWSKA, 13S

512750588:tel. +48512750588

512750588:tel. +48506015607
tel. +48750588
fax +48512750588

Agencja Pracy Tymczasowej – FENIX POLAND S.A.
(nr certyfikatu 15344)
Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji  - Laminater

Miejsce pracy: Świdnik (woj. lubelskie)
Nr ref.: CK07/LUB

Obowiązki:
 • praca na produkcji – układanie alfabetycznie części kompozytowych i gotowych elementów,
prace manualne wymagające dokładności,

Wymagania wobec kandydatów:
dyspozycyjność , zaangażowanie,
dokładność, zdolności manualne, precyzja,
umiejętność szycia na maszynie będzie dużym atutem,

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym ,
wynagrodzenie podstawowe oraz premie ,
dodatkowe bonusy w postaci ubezpieczenia grupowego oraz OK System,
• oferta dotyczy pracy tymczasowej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy
Kontakt telefoniczny pod nr tel. 504 442 514 lub 512 750 588

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.